motoger

Sensory poduszek Volvo S40 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II

Sprzedawcy części do Volvo S40:

giełda części poznań
moto2.pl
części używane poznań
auto części zamienne
gielda czesci
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
auto szrot
moto2
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto części poznań
giełda części
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
części używane opel
części moto2
auto części
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn

Cena Sensory poduszek Volvo S40 Cena

Tanie części do Volvo S40 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Sensory poduszek. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Poduszki. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-24 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Sensory poduszek do Volvo S40 II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent posiada 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Sensory poduszek Volvo S40 II 1.6 2007 SUV. Tanio Sensory poduszek Volvo S40 II 1.6 2007 SUV. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2004. Buda tego pięknego auta występuje w SUV i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Volvo. Ten model S40 wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, europa.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym sensory poduszek i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Volvo S40 wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volvo S40. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Widziałem wczoraj w gazecie że Volvo S40 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo S40 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volvo S40. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić sensory poduszek do S40. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem sensory poduszek. Nie wiem czy sensory poduszek pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę sensory poduszek na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Volvo S40. Rozpocząłem poszukiwania sensory poduszek. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Volvo S40. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić sensory poduszek w Volvo S40. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę sensory poduszek do Volvo S40. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio sensory poduszek. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele sensory poduszek. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Volvo S40 na części.  


KONTAKT

tanio Sensory poduszek Volvo S40 II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Sensory poduszek Volvo S40 II
Sensory poduszek Volvo S40 II Sensory poduszek Volvo S40 II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl